Elite of San Francisco

[E:SF] Konkurs za Lidera [OTVORENO]

Autor Miha, Mar 16, 2023, 05:12 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Mar 16, 2023, 05:12 POSLIJEPODNE Last Edit: Lis 22, 2023, 08:24 PRIJEPODNE by Roky


Ukoliko zelite postati Lider na nasem serveru postavite konkurs po dole navedenom formularu, prije
nego popunite formular procitajte ovu temu Kako pravilno postaviti konkurs.


[box]Uslovi za konkursa za Lidera:
70h igre i minimalno 20 postova na forumu, i pritom da znate koristiti forum bar u osnove svrhe.


[box]~ NAPOMENA ~
Svaki konkurs ce biti rijesen u roku 2-3dana, nemate potrebe pisati vođi da pregleda
Zabranjeno je postavljati vise puta konkurs, ukoliko vam nije odgovoreno cekate odgovor ne postavljate novi konkurs inace cete biti kaznjeni •
Obavezno je popuniti sva polja u konkursu
Ako imate 5 ili vise warnova konkurs se odbija

Umjesto ODGOVOR napisite vas odgovor!

[b][color=#c51c33]Vaš InGame nick (Ime_Prezime): [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Koje ste godište: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Koliko dugo igrate na Balkan Elite: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Slika statsa [color=white](Ne starija više od 24h)[/color]: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Koliko imate odigranih sati na našem severu: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Link vašeg FB profila: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Da li ste ikada bili Lider na našem severu: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Vase poznavanje RP pravila [color=white](1-10)[/color]: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Za koju organizaciju konkurisete: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Da li posjedujete discord: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Zašto želite postati Lider: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Biografija vaseg IC lika [color=white](Minimalno 30 rijeci)[/color]: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Da li prihvatate uslove lider ugovora [color=white][DA/NE][/color]: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]
[b][color=#c51c33]Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[color=white][DA/NE][/color]: [/color] [/b][i]ODGOVOR[/i]



[box]NAPOMENA: Kada bude 1 lider recimo SFPD, kako bi neko postao 2 lider te organizacije prvo mora dobiti dozvolu od 1 lidera.Ukoliko odlučite da skinete poziciju prije isteka ugovora od 15 dana dobijate areu 400min & 2 warna.
[/box]

Ruj 27, 2023, 07:13 POSLIJEPODNE #1 Last Edit: Ruj 28, 2023, 09:17 POSLIJEPODNE by Tutnjic
Otvoren konkurs za organizacije: San Francisco Triads, Varrios Los Aztecas, Da Nang Boys, San Francisco Novinari, La Cosa Nostra, FBI

Potrebno imati 3+ člana kako bi dobili željenu organizaciju.

Sistem neće biti kao na elitu da kupite oružje i odma idete na zone.
Na početku dobijate 30 hiljada a kako bi kupili oružje koje je 20k+ treba vam 8 level.
Organizacije neće biti samo DM, naravno biti će zone ali će biti puno teže od sada jer je RP server.

Zatvoreno će biti u Petak 20:00, testiranje u Subotu 20:30

NAPOMENA: Kada bude 1 lider recimo SFPD, kako bi neko postao 2 lider te organizacije prvo mora dobiti dozvolu od 1 lidera.

Ruj 27, 2023, 07:23 POSLIJEPODNE #2 Last Edit: Ruj 28, 2023, 06:33 PRIJEPODNE by Tutnjic
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Armani_Gavrhzia
Koje ste godište: 2009
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 1god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nemam za ovaj srv ako treba sa elita  saljem
Koliko imate odigranih sati na našem severu: gore
Link vašeg FB profila: Armani BE nece link
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 8-10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: San Francisko Triads
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: na elite capone asi armani gavrhzia
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Armani je momak iz San Franciska ima 35 godina i bavi se kriminalom njegovog oca su ubili kada je on bio mali on sada zeli okupiti svoju mafiju i osvetiti njegovog oca ali to uopste nece biti lako jer nije dobar u tome sto zeli on se turdi za sada mu dobro ide
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO

Vaš InGame nick (Ime_Prezime):David_Tigagura
Koje ste godište: 06
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: od 2k16
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nemam za ovaj srv ako treba sa elita  saljem
Koliko imate odigranih sati na našem severu: bice na stats
Link vašeg FB profila:Kaniel Outis (nmg link preko fona sam al javicu se vodji)
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 8-10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Da Nang Boya
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: David , GalaXy , Maestro , David Tigagura
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): David Tigagura je momak iz San Franciska ima 35 godina i bavi crnim poslovima za strano trziste te u toku tog posla njegov drug je ubijem i on sada zeli okupiti svoju mafiju i osvetiti njegovog druga i da postanu glavni na crnom marketu sirom sveta ali to uopste nece biti lako jer ima mnogo vecih konkurencija!
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO (PROMENITI IME U RP IME)

Vaš InGame nick (Ime_Prezime):Nathan Drake
Koje ste godište: 09
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 3 godine
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nemam za ovaj srv ako treba sa elita  saljem
Koliko imate odigranih sati na našem severu: bice na stats
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/4d1nn/
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 4/5 sati
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Da Nang Boya
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Adin, Samuel Drake, Adin Yarkashziev
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Dolazim iz Angel Pine-a malog sela u blizini San Fiera, imam 58 godina. Zelim da budem sef firme sa mojim bratom David Tigagura i da napravimo najjacu firmu u gradu
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Da

PRIHVACENO

Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Vincenzo Vendetta
Koje ste godište: 2005.
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 4 godine
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /
Link vašeg FB profila: Стефан Скуба Тодорчић
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Trenutno sam
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 3h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10/10
Za koju organizaciju konkurisete: San Francisco Triads
Da li posjedujete discord: Posedujem
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Ovaj
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Kao i do sad
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Zna se kako ja vodim organizacije
Zašto želite postati Lider: Zato sto sam dokazao da sam sposoban biti lider i svidja mi se pozicija
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Vincenzo Vendetta rodom iz Blackberrya. Vodja sam firme Black Dragon Triads u gradu Los Santosu i dosta sam prepoznatljiv u tom gradu. Planiram voditi Rifa firmu isto kao i Black Dragon Triads, a u tome sam uspesan.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Naravno

ODBIJENO

Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Kole Tata
Koje ste godište: 2006
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 2/3god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nije otvoren server
Koliko imate odigranih sati na našem severu: Procitaj ponovo ovo gore
Link vašeg FB profila: Adin Kole (ima vodja lidera)
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na Balkan Elite da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 5/7h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 9
Za koju organizaciju konkurisete: Da Nang Boys DNB
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Qing Shi, Adin Kolee
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno, postovanje na prvom mjestu
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Pocecemo sa prikupljanjem clanova, ma da imam tu 5/6 aktivnih clanova. Pa cemo krenuti pljackati banke,zlatare i da idemo redovno na zone
Zašto želite postati Lider: Pa cisto radi novog iskuseja
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Kole, rodjen davne hiljadu devetsto devedeset osme.U gradu Los Sanotsu, stanujem u ulici Ganton, bavim se kirminalnim poslovima.Moj hobi je da otimam ljude i kradem novac od njih.Odrastao sam uz Firmu GSF, u njoj sam se i proslavio
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA!


PRIHVACENO (PROMENITI IME U RP IME)

Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Felix_Potts
Koje ste godište: 2001
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 2 godine
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075210601368
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Da, na BE
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 5/6h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10/10
Za koju organizaciju konkurisete: San Francisco Triads
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Samo ovaj
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da, naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Da dignem organizaciju na sto veci RP nivo, itd...
Zašto želite postati Lider: Zeleo bih da se oprobam ovde
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Felix_Potts rodom iz Blackberrya. Vodja sam firme Black Dragon Triads u gradu Los Santosu i dosta sam prepoznatljiv u tom gradu. Planiram voditi Rifa firmu isto kao i Black Dragon Triads, a u tome sam uspesan.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Da

ODBIJENO

Tutnjic
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Yavuz Castellano
Koje ste godište: 2001
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 6 godine
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /
Link vašeg FB profila: Yavuz Noviprofil
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Trenutno sam GSF
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 3h+
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10/10
Za koju organizaciju konkurisete: Da Nang Boys
Da li posjedujete discord: Posedujem
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Yavuz specnick
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Kao i do sad
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Sve klasicno samo od sad i RP
Zašto želite postati Lider: Zato sto sam  star igrac lider sam bio x puta i spreman sam
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Yavuz Castellano rodom sam iz gantona , šef sam firme 'Groove Street Families' uspesan sam u tom poslu vec duze vreme , kako sam se preselio u san francisco postavio sam novog vodju firme Groove Street , trenutno mi je zadatak da se snadjem u gradu.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Naravno

ODBIJENO

Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Kashimo Hajime
Koje ste godište: 2001
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: od 2016
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/dasdsadadsadsa213/
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na BE da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 5-6h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: La Cosa Nostra
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Cent Looz, Eren Yeager.
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Ozbiljnost, clanovi bi postovali RP, svaki jedan bi bio testan, ukoliko ne ispuni kriterijume ne bi mogao da se pridruzi nasoj organizaciji, sve u svemu vodilo bi se to lepo.
Zašto želite postati Lider: Zato sto zelim da budem lider nove organizacije, malo osvezenje, dosta je 7 godina jednog istog na Balkan Elitu.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Kashimo Hajime, imam dvadeset i devet godina, rodjen sam u Los Santosu i zivim u malo lepsem delu grada Vinewood. Sa svojim bratom Mikijem sam vodio firmu Mexican Mafia, ali to nije islo, nije bilo radnika koji bi zadovoljavali nas kapacitet jer nismo nismo svakoga hteli da zaposlimo, da bi bio radnik nase firme morao si da se dokazes da si sposoban sto mnogi nisu uspeli, pa se raspalo sve. Moj brat Miki Minhen i ja nismo znali vise sta da radimo u Los Santosu niti nam se svidjalo okruzenje pa smo odlucili da se preselimo u San Francisco gde se nadamo da ce biti bolje mesto i ljudi koji bi mogli da zadovolje nase zahteve jer kod nas neozbiljnost ne moze.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Da

PRIHVACENO

Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Miki_Minhen
Koje ste godište: 2004
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 5.5 godina
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /ODGOVOR
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /
Link vašeg FB profila: Eder Hernandez
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: Dosta
Vase poznavanje RP pravila (1-10):   10
Za koju organizaciju konkurisete: La Cosa Nostra
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Spaske
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Zauzimanje, robanje, rokanje warova
Zašto želite postati Lider: Da rokam zone sa Centom
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci):Ja sam Miki Minhen, dolazim iz Minhena , imam trideset i dve godine. Došao sam pokorim grad sa mojim prijateljem Centom , i nadamo se da cemo uspeti. 
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]:
Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Mogu

PRIHVACENO

Konkurs su prošli: Miki_Minhen, Kasimo Hajime, Kole_Tata (Promjeniti ime), Nathan Drake, Armani Gavrhzia, David Tigagura (Promjeniti ime)

Konkurs nisu prošli:Vincenzo Vendetta (Već je lider na BE), Felix Potts (Već je lider na BE), Yavuz Castellano (Već je lider na BE).

Testiranje sutra naveče od 20:30, ponovo se otvara u Nedjelju u 12:00.

Ruj 30, 2023, 08:54 POSLIJEPODNE #12 Last Edit: Ruj 30, 2023, 09:32 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Otvoren konkurs za organizacije: Varrios Los Aztecas, Da Nang Boys, San Francisco Novinari

Sistem neće biti kao na elitu da kupite oružje i odma idete na zone.
Na početku dobijate 30 hiljada a kako bi kupili oružje koje je 20k+ treba vam 8 level.
Organizacije neće biti samo DM, naravno biti će zone ali će biti puno teže od sada jer je RP server.

Zatvoreno će biti sutra navečer, testiranje večeras do 00:00 i sutra od 20:00

Lider mjeseca dobija 10KM donatora !

NAPOMENA: Kada bude 1 lider recimo SFPD, kako bi neko postao 2 lider te organizacije prvo mora dobiti dozvolu od 1 lidera.

Ruj 30, 2023, 09:00 POSLIJEPODNE #13 Last Edit: Ruj 30, 2023, 09:06 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Silvio_Caruso
Koje ste godište: 2006
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 4 godine
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Tek usao sta ce ti
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 0
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093974776396
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 8-10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Varrios Los Aztecas
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Caruso. Goldfinger...
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova ozimati ter itd
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Moje ime je silvio dolazim iz los santosa u nadi za boljim zivotom. Zivot sam poceo tesko te ga tako zelim i zavrsiti dolazim iz siromasne porodice te im zelim donjeti neki brz novac
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO

Lis 01, 2023, 11:13 PRIJEPODNE #14 Last Edit: Stu 09, 2023, 11:42 PRIJEPODNE by Urfav_Baby
PRIJAVA POVUCENA!
Pogresan formular!
𝐔𝐫𝐟𝐚𝐯 𝐁𝐚𝐛𝐲