Elite of San Francisco

[E:SF] Konkurs za Lidera [OTVORENO]

Autor Miha, Mar 16, 2023, 05:12 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lis 01, 2023, 11:22 PRIJEPODNE #15 Last Edit: Lis 01, 2023, 02:36 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Veljko_Eminovic
Koje ste godište: 2007
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 1god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nemam za ovaj srv ako treba sa elita  saljem
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 4
Link vašeg FB profila: Samper Pawno
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Ne
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 8-10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: FBI
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: nemam
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Prvo cu najaviti da je akadmija otvorena i onda cu da ubacim naravno testam svakog clana dobro i onda cemo raditi kontrole spreciti rob itd kao sto ide
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Veljko je momak iz san fieru koi je sa cetrnes godina ima san da bude nacelnik FBI-a uvek radi trenira on ima dvoje dece ima zenu i ako bude nacelnik fbi-a bice mnogo srecan
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

ODBIJENO

Lis 01, 2023, 12:29 POSLIJEPODNE #16 Last Edit: Lis 01, 2023, 02:36 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Rile_Fazlinovic
Koje ste godište: 2005
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 1god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Sa elita ili ovog
Koliko imate odigranih sati na našem severu: NA BE 800h+ ovde 1h
Link vašeg FB profila: Vlado Scaletta BElite nece mi link
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu dosta puta
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: S obzirom da sam hgm na elitu ovde mogu max 3h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Yakuza
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Na Elite Pink_Elenkov Vlado_Scaletta
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Prvo cu naci dobre i aktivne clanove dok ne popunim slotove onda krece akcija rob pljacka ter itd plan nam je da drzimo cijelu mapau
Zašto želite postati Lider: Da pomognem orgi i da se upoznam sa serverom
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Rile imam 32g i dolazim iz San Fiera trenutno zivim u Los Santos gdje imam firmu i jak sam biznismen ali cesto odem u San Fiero jer je taj grad blizu Los Santosa a i rodjen sam u njemu i volim ici u taj grad
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno


ODBIJENO

[BE]HEADGAMEMASTER

Lis 01, 2023, 02:53 POSLIJEPODNE #17 Last Edit: Lip 20, 2024, 09:52 POSLIJEPODNE by Urfav_Emina
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Urfav_Emina
Koje ste godište: 010
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: Oko dva mjeseca na BE a na ovom od jucer
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Nece nesto da se loada
Koliko imate odigranih sati na našem severu: Na BE 110h a na ovom 1h
Link vašeg FB profila: Na disc neko i kazem
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na BE da a u SF ne
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: Zavisi koja sam smjena u skoli ako sam prva 5-6h a ako sam druga 3-4h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10/10
Za koju organizaciju konkurisete: FBI
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Nemam ni jedan
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Pa pravljenje akcija hapsenje racije itd
Zašto želite postati Lider:Zelim da odbranim grad od kriminala
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci):
Ja sam Urfav Emina imam dvadeset i pet godina i dolazim iz San Fiera imam radnog iskustva i voljela bih da dobijem sefa firme FBI
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Da

ODBIJENO

Lis 01, 2023, 05:36 POSLIJEPODNE #18 Last Edit: Lis 01, 2023, 06:08 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Jeffrey_Johnson
Koje ste godište: 2008
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: Od 2020.
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Tek sam usao ba.
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 89h
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552031066673
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Mhm, puno puta i RP i DM.
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: Pa oko 7-8h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): [Desetka. 10/10[/i]
Za koju organizaciju konkurisete: FBI!
Da li posjedujete discord: Da, posjedujem.
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Ismar_Rossi
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno da hocu.
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Planiram da uradim REOrg ako sam u mogucnosti, i da napravim FBI mnogo boljom organizacijom i po RP-u i po aktivnosti.
Zašto želite postati Lider: Najvise da vodim jednu RP ili ti drzavnu organizaciju na serveru, da roleplayam i da napravim neki dobar projekat od FBI. Naravno uz to postovati sva pravila i ostalo.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Jeffrey Johnson rođen je u ulici Downtown Los Santos-a, kao mali volio je da bude najbolji u svemu, sve ga je interesovalo te je bio jako dobar đak u skoli. Tokom osnovnog obrazovanja Jeffrey je polazio svim odlicnim ocjenama i naravno uz to primjerenim ponasanjem. Poslije maturiranja osnovne skole upisao je gimnaziju te je ucio vrlo dobro tu, pubertet ga je malcice pokvario ali je opet ustrajao da bude najbolji. Poslije maturiranja srednje strucne spreme naš Jeffrey odlazi u San Fierro da se skoluje o kriminalistickim naukama te da sve vise uci o zakonima i slicno. Vidio je konkurisanje za nove polaznike agenata u Federalnom Birou Los Santosa. Odmah je uzeo obrazac i ponio ga kuci da ispuni. Nakon nekoliko mjeseci provjerili su obrazac i prihvatili ga, od tada Jeffrey radi kao agent u Federalnom Istraznom Birou. Stanuje u ulici Market.

-- OSNOVNE INFORMACIJE --

Name: Jeffrey
Middle name: Adalphus
Last name: Scammander
Broj telefona: 879298
Adresa: Market 4128, North.
Tezina: 89kg
Visina: 192cm



Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA, Prihvatam.
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Mogu


PRIHVACENO

Lis 01, 2023, 05:54 POSLIJEPODNE #19 Last Edit: Lis 01, 2023, 06:08 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime):Ilija_Ristovicc ODGOVOR
Koje ste godište:06 ODGOVOR
Koliko dugo igrate na Balkan Elite:od dansa ODGOVOR
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR
Koliko imate odigranih sati na našem severu:0 ODGOVOR
Link vašeg FB profila: ODGOVOR
Da li ste ikada bili Lider na našem severu:ne ODGOVOR
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 24/7 ODGOVOR
Vase poznavanje RP pravila (1-10):10 ODGOVOR
Za koju organizaciju konkurisete: vla ODGOVOR
Da li posjedujete discord:da ODGOVOR
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick:ne ODGOVOR
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider:da ODGOVOR
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije:prvo se okupiti pljackati puniti sef davati plate i postti najjaci ODGOVOR
Zašto želite postati Lider: svidja mi se server ODGOVOR
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Zveo sam u los santos selu pritom dolaze i ubijaju mi oca i od tada sam krenuo manjim poslovima da se osvetim ODGOVOR
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]:da ODGOVOR
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]:da ODGOVOR
SLIKU STATSA NISAM ZNAO UBACITI JBG SRY
PRIHVACENO



Lis 03, 2023, 08:15 POSLIJEPODNE #20 Last Edit: Lis 03, 2023, 08:20 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime):Theo Hernandez
Koje ste godište: 07
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 5 g
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Ma kakvi 1 lvl
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 0 (tek sam usao)
Link vašeg FB profila: Pljugica BE
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na BE da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 6-8h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10/10
Za koju organizaciju konkurisete: Yakuza
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Karim Benzemica
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno da hocu
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Pronalazak dobrih clanova za pljacke i zone te podizanje organizacije na sto veci nivo
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Urfav Baby dolazim iz San Franciska. Imam 25 godina i jos kao mlad sam se poceo baviti kriminalom i crnim poslom. Bio sam priveden od strane zakona minimalno 3 puta na duzi vremenski period. I dan danas se bavim crnim poslom. Sa majkom i ocem sam zijeo u drugom gradu dok nisu saznali da se bavim kriminalom te sam se morao preseliti u San Francisko zbog policije i pronalaska boljih zivotnih uslova.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA

PRIHVACENO
[/quote]
L̸i̸d̸e̸r̸
T̸h̸e̸o̸ H̸e̸r̸n̸a̸n̸d̸e̸z̸
https://youtu.be/K2-sC39cLq4?si=7E2eYX0Ebd4tuPOf

Lis 05, 2023, 02:56 POSLIJEPODNE #21 Last Edit: Lis 05, 2023, 07:27 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Tomic_Vuk
Koje ste godište: 2007
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 3 godine.
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Sad sam ušao ;D
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 0
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092177235019
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Ne na EOSF, na BE jesam.
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 2-3 sata
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: DNB
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Nemam ga.
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Zone,Robovi i dobar RP
Zašto želite postati Lider: Da malo poguram server.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam vuk tomic, rodjen sam u los santosu ali sam se ubrzo posle pogibije mog oca preselio u San Francisko.Tu sam upoznao dobrog druga koji je bio clan bande Da Nang Boys, i jedne veceri u okršaju s protivnickom bandom on biva ubijen... I onda ja preuzimam stvari u svoje ruke kako bih osvetio mog najboljeg prijatelja.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: DA

PRIHVACENO

Lis 08, 2023, 10:38 POSLIJEPODNE #22 Last Edit: Lis 10, 2023, 06:46 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Don Miske
Koje ste godište: 1999
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: od 2014
Slika statsa (Ne starija više od 24h): /
Koliko imate odigranih sati na našem severu: /72
Link vašeg FB profila: https:https://www.facebook.com/profile.php?id=100091578278737
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na BE da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 5-6h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Yakuza
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Casper Fuad
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Ozbiljnost, clanovi bi postovali RP, svaki jedan bi bio testan, ukoliko ne ispuni kriterijume ne bi mogao da se pridruzi nasoj organizaciji, sve u svemu vodilo bi se to lepo.
Zašto želite postati Lider: Zato sto zelim da budem lider nove organizacije, malo osvezenje, dosta je 7 godina jednog istog na Balkan Elitu.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Ja sam Kashimo Hajime, imam dvadeset i devet godina, rodjen sam u Los Santosu i zivim u malo lepsem delu grada Vinewood. Sa svojim bratom Mikijem sam vodio firmu Mexican Mafia, ali to nije islo, nije bilo radnika koji bi zadovoljavali nas kapacitet jer nismo nismo svakoga hteli da zaposlimo, da bi bio radnik nase firme morao si da se dokazes da si sposoban sto mnogi nisu uspeli, pa se raspalo sve. Moj brat Miki Minhen i ja nismo znali vise sta da radimo u Los Santosu niti nam se svidjalo okruzenje pa smo odlucili da se preselimo u San Francisco gde se nadamo da ce biti bolje mesto i ljudi koji bi mogli da zadovolje nase zahteve jer kod nas neozbiljnost ne moze.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: Da

PRIHVACENO

Lis 09, 2023, 08:44 POSLIJEPODNE #23 Last Edit: Lis 10, 2023, 06:47 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Elite_Vedad
Koje ste godište: 2009
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: Tek sam poceo
Slika statsa (Ne starija više od 24h):
Koliko imate odigranih sati na našem severu: Mozda 2
Link vašeg FB profila: Vedad Dohranovic
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: na ovom ne al sam bio mozda na 15-stak drugih
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: sad kad je skola pocela mogu biti minimalno 3 h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Varrios Los Aztezas
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick:
Zašto želite postati Lider: Da se zabavljam,rp-am,da se igra na serveru...
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Zdravo,moje ime je Vedad Poznatiji kao elite dolazim u Los Santos kako bih pokusao napraviti facu i u ovom gradu.Dolazim  iz malog grada u Rusiji.Preselio sam se sa Bratom u Moskvu gdje smo izradili ime za sebe.Svi su nas se bojali,vlast nam nije mogla nista.I onda odjednom mog brata ubiju pripadnici Da Nang Boys.To je i glavni razlog zasto sam ovdje
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO

Lis 10, 2023, 08:07 POSLIJEPODNE #24 Last Edit: Lis 10, 2023, 08:12 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR Carlos_Alcaraz
Koje ste godište: ODGOVOR 09
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR 5 GOD
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR Rekao Theo ne trebaa
Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR 30+
Link vašeg FB profila: ODGOVOR Almedin Makavaeli
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR 5h+
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVORSFT
Da li posjedujete discord: ODGOVORDA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVORCaroban_Sam Wonta_Kasmir Pushimi_Tokyo
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR Ter i to
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR iskustvo i sve to
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): //ODGOVOR
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DAODGOVOR
Da li možete dovesti 3+ člana (minimalno)[DA/NE]: ODGOVOR

PRIHVACENO

Lis 10, 2023, 08:12 POSLIJEPODNE #25 Last Edit: Lis 10, 2023, 08:20 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Auslander_Maestro
Koje ste godište: 2008
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: skoro 3 god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Tek sam krenuo
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 1
Link vašeg FB profila: Ima me Tutnjic sad
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na BE da na EOSF ne
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 8-10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Triade
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Na ovaj srv nemam
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: Tražiti nove članove,RPati s drugim liderom i dovest triade na nivo
Zašto želite postati Lider: Da poboljšamo server zajedno
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Moje ime je Auslander a prezime je Maestro.To sam prezime dobio po djedu.Imam dvadeset i tri godine.Moj djed bio je šef vrhovne firme pod imenom Triads,nije se tako zvala ali sam toliko upamtio od njegovih priča.Uvijek je bila najbolja i imala je dosta radnika.Djed mi je preminuo sad želim biti kao on.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO
Auslander

Lis 12, 2023, 08:51 POSLIJEPODNE #26 Last Edit: Lis 15, 2023, 06:57 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime):Kinder_Bueno
Koje ste godište: 08
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: preko 3g
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://imgur.com/1mWM763
Koliko imate odigranih sati na našem severu: stats
Link vašeg FB profila: Roby Harabusek ima me i petar i svi nemogu nac link
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na elitu da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: uh popodne sam smjena
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 8
Za koju organizaciju konkurisete: DNB ili Novinar
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Herona_Capone, Marina_Hanze, Stjepan_Hanz, Krooncheck_Capone, psiho mirna...
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Kinder Bueno je momak iz San Franciska ima 35 godina i bavi crnim poslovima za strano trziste te u toku tog posla njegov drug je ubijem i on sada zeli okupiti svoju mafiju i osvetiti njegovog druga i da postanu glavni na crnom marketu sirom sveta ali to uopste nece biti lako jer ima mnogo vecih konkurencija!
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO

Lis 15, 2023, 12:39 POSLIJEPODNE #27 Last Edit: Lis 15, 2023, 06:57 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Timmi_Balboa
Koje ste godište: 2003
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: pre3/4 god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://ibb.co/8gbcNQc
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 61h
Link vašeg FB profila:  https://www.facebook.com/
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Balkan Elite Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 5/7
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 8/10
Za koju organizaciju konkurisete: Bilo Koj
Da li posjedujete discord: DA Timmi#5407
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Na Balkan Elite Da Sceleton_Ton  i Timmi_Balboa
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Timmi Balboa iz San Franciska ima 20 godina i bavi se kriminalom njegovog oca su ubili kada je on bio mali on sada zeli okupiti svoju mafiju i osvetiti njegovog oca ali to uopste nece biti lako jer nije dobar u tome sto zeli on se turdi za sada mu dobro ide
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

PRIHVACENO

Lis 16, 2023, 08:30 POSLIJEPODNE #28 Last Edit: Lis 16, 2023, 08:49 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Otvoren konkurs za organizacije: Varrios Los Aztecas (1 mjesto), Da Nang Boys (1 mjesto), San Francisco Novinari (2 mjesta), SFPD (2 mjesta), Yakuza (1 mjesto)

Lider mjeseca dobija 15KM donatora !

NAPOMENA: Kada bude 1 lider recimo SFPD, kako bi neko postao 2 lider te organizacije prvo mora dobiti dozvolu od 1 lidera.

Lis 17, 2023, 07:52 POSLIJEPODNE #29 Last Edit: Lis 17, 2023, 08:59 POSLIJEPODNE by tutnj1c
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Damir_Kajtaranovic
Koje ste godište: 2000
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 1god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): Šaljem sa BE
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 22
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Na Elite Lider EC TF RM
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 24h i dokazi.
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: Yakuza
Da li posjedujete discord: DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: na elite samo jedan Ludii_Navarro
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno kao i uvijek
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: prvo cu pronaci par clanova obuciti ih i poceti sa stvarima ter rp rob i tako
Zašto želite postati Lider: da pripomognem organizaciji
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Damir je momak koji dolazi iz San Franciska , željan je akcija i mogu dovesti igrače , možete sve pregledati na BE serveru.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Naravno

ODBIJENO
ADMIN Ban/Unban